..Wait for it!..

Diskuze | TOPPDOGG

7. prosince 2015 v 22:13 | ~ 엘린 | Ellin~ |  Shit I say

Tak jo! Teď bych se chtěla zaměřit na nedostatek pozornosti pro mou oblíbenou skupinu TOPPDOGG. Správně, jste bystří. Na tuhle skupinu tady zatím skáče kapitolovka I lost my smile, chystám Your Choice a už plánuji další...ah až moc ToppDogg, že?
Nedokážu stále pochopit, proč má skupina menší fandom, než třeba Exáci a nebo BTS. (A to jsou sakra velké fandomy.)
Zpátky do minulosti... skupina debutovala 24.10.2013 se singlem Say it. To už je dost dlouho snad ne?
Sleduji je od debutu. Párkrát jsem je sice "opustila", čímž chci vyjádřit, že jsem nesledovala vše, co přidali. Ano stydím se moc.
Ale i přes to, jak děsně plodní jsou, (to není sexuální narážka úchylové) nedostává se jim tolika pozornosti, což mi přijde jako škoda. Počet se zdál ze začátku děsivý..13 členů. To uznávám, ale dalo si je zapamatovat. A zvládla jsem to ještě dříve než EXO, do kterých se mi kvůli 12ti vůbec nechtělo. Směšné, že?
Bohužel se z 13ti členné skupiny stala 10ti. Seogoong působí pod UnderDog, ale bůh ví, co vlastně dělá, protože o něm nikdo neslyšel. Kidoh opustil skupinu přímo před comebackem, vydal se na sólo dráhu a stejně tak Gohn, který odešel do armády. Chybí mi
Dovolte mi Vás do Toppdogg fandomu maličkato zatáhnout. A už Vás nenavrátímS čistým svědomím mohu říct, že VŠICHNI, ano opravdu všichni ze skupiny jsou děsně talentovaní.
Podívejme se tedy na ně!

Vokály: Pgoon, Hojoon, Hansol, Bjoo, Nakta, Sangdo, Xero
Rap: Yano, Jenissi, A-Tom, Xero
Tanec: Xero, Hojoon, Hansol, Bjoo

Nejen, že zbožňuji jejich hlasy, ale i všechna taneční vystoupení, rap...zkrátka se mi líbí no, bože bože.
Taneční videa.. Je toho spousta, co skupina vydala a snaží se něčím ohromit, ale lidi jsou zkrátka slepí.
Opravdu nechápu, jak nemohla skupina zaujmout. Možná proto, že není z tak známé společnosti jako je třeba SM? YG?
Mrzelo by mě, kdyby skupinu rozpustili. Což by se stát nemělo, protože i tohle minimum fanoušků se postará, aby si skupinu udržela. Snad.

Nejnovější comeback s The Beat je naproto luxusní!


...Dost už opěvování Topp Dogg.


Znáte skupinu? Jste fanouškem? Hm hmm?~
 


Komentáře

1 AWIT•ER | Web | 7. prosince 2015 v 22:53 | Reagovat

šmarja, zrovna dneska jsem nad tím přemýšlela, když jsem rozklikla ten cover na love me like you do v tvém menu :D taky mi příjde, že jsou dost underrated.. nejspíš to bude tou společností, je jasný, že když by teď třeba SM nechali debutovat další skupinu, hned bude mít miliony shlédnutí a tak dále a tak dále.. je to vlastně docela smutný, ale co už no :D
Topp Dogg nejsou sice nejznámější, ale to nic nemění na tom, že jsou super a těch pár fanoušků tu i tak je.. vlastně mi takový malý fandom celkem i vyhovuje :D

2 Narbie | Web | 11. prosince 2015 v 20:39 | Reagovat

Já ToppDogg znám a to už celkem dlouho. Téměř od jejich začátků. Mám je ráda, jejich písničky jsou naprosto skvělý. Jen jsem až moc líná se naučit rozpoznávat členy, proto je pouze poslouchám.. A jak říká AWIT•ER..ten malý fandom mi vyhovuje. Někdy mi už i vadí, jak je jedné skupiny až moc. Jako třeba EXO a BTS, i když mám Bangtany mooc ráda..
Hlavně chci říct, že já kluky z ToppDogg ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama