..Wait for it!..

Oneshot || Jihope

28. prosince 2015 v 16:31 | ~ 엘린 | Ellin~ |  Oneshot
-
|| Normal life | Slash | Oneshot | BTS | Jihope | 918 slov ||
~~~
Pozn.// Můj první oneshot~ Famfáry!
~~~

Hnědovlásek se procházel po pokoji jako by se prodíral pouští. Chodil v kruzích a nervózně si okusoval nehty. Co když jeho přítel zapomněl? V poslední době se viděli pouze zřídka a to tehdy, kdy se na otočku zastavil. Pouze aby nacpal špinavé prádlo do pračky, vzal si čisté a zase si to namířil do tanečního studia. Věděl, že má hodně práce jakožto učitel tance, ale už mu pomalu ani nedával vědět, kdy se dostaví.


Jenže dnešek byl pro něj důležitý. Měl pohovor u jedné firmy a na přípravu mu zbývaly pouze dvě hodiny. Bez něj byl ztracený. Jedině on věděl, kam si schoval ponožky, kde najde záhadně zmizelou utěrku i přes to, že ji on sám uklízel a celkově ho teď potřeboval. Byl ohromně nervózní. Co když to nezvládne a opět ho do firmy nevezmou? Dal by cokoliv za to, aby tu s ním jeho přítel byl a namasíroval mu ramena, ve snaze ho uklidnit, jako to pokaždé dělával. Sáhl po mobilu a vytočil jeho číslo. Na poprvé mu to nebral, vytočil ho tedy znovu. A poté zas. Až na počtvrté se z druhé strany ozval udýchaný hlas. "Promiň, mám teď hodinu." "Já vím Hoseoku, ale kam jsem si dal svůj diář? Hledám ho už nejméně půl hodiny. A svoje desky. Ty, které jsem ti ukazoval, že je vezmu s sebou na pohovor. Kam jsem je dal?" Vychrlil ze sebe zoufale Jimin a prohrabával se hromadou oblečení, která se během jeho hledání nakupila na židli.


"Diář jsi pokládal naposledy na stolek, pokud tam ale není, tak jsi ho zase dal do dolního šuplíku. A spisy jsi nechal tady u mě. Poslal jsem za tebou Taehyunga, aby ti je donesl. Už musím jít, uvidíme se pak doma. Fighting!" Dříve, než stihl vyjádřit vděk, jeho přítel hovor položil. Mobil strčil do kapsy a přesunul se k šuplíkům, otevřel poslední a úlevně si oddechl, když tam jeho diář opravdu našel. Měl tam napsané místo konání a přesný čas. Nepochopil, jak je možné, že si jeho přítel pamatuje každičkou věc v jejich bytě. Nebyla to jeho věc, ale přesně věděl, kde ji hledat. A to na něm obdivoval.

Došel ke dveřím, když zaslechl zvonek a usmál se na kamaráda. "Hoseok mě poslal." "Já vím, volal jsem mu. Díky, bez těch desek bych byl ztracený." Pozval Taeho dál a mezitím si uvazoval kravatu, což mu zrovna dvakrát nešlo. Vždycky mu s ní pomáhal Hoseok, ale ten tu teď nebyl. "Ukaž." Přihnal se k němu Tae a kravatu mu uvázal. "Myslel jsem, že Hoseok pojede s tebou, ale asi má moc práce." Jimin si přejel dlaní po zátylku a přikývl. "Jeho společník si zlomil nohu, takže je na to teď sám. Vzal si jeho hodiny a poslední měsíc se vrací pozdě." Nezazlíval mu to, jen ho mrzelo, když přišel utahaný a zbytek volného dne prospal. "Takže tě tam ani nehodí?" Otázal se Tae a posadil se na židli. "Ne, vezmu si taxíka. Adresu mám napsanou v diáři." Odpověděl Jimin a strčil desky do tašky s diářem. Přešel do předsíně a začal se obouvat. "Budu ti držet palce."

***
Už asi pátý den po sobě Jimin nervózně otevíral email a aktualizoval stránku, aby se dozvěděl, zda ho přijali a nebo ne. Pomalu už ztrácel naději. Na pohovoru se setkal s tolika uchazeči, někteří z nich byli starší než on, takže určitě toho měli více, co nabídnout. Když mu ale konečně přišly výsledky a on je hltal pohledem, uviděl své jméno mezi přijatými. "Konečně!" Vypískl a poskočil si na židli. Hlavu hned otočil za sebe, aby se ujistil, zda nevzbudil Hoseoka. Vstal a pomalu k němu došel. Sedl si na kraj postele a prsty přejel po jeho spící tváři, než je lehce zapletl do havraně černých vlasů. "Přijali mě~" Zašeptal s úsměvem na rtech.
Chtěl se už zvednout, ale leknutím sebou škubl, když ho Hoseok chytil za zápěstí. Během chvilky ho stáhl k sobě a obmotal kolem něj paže. "Gratuluju." Zamumlal rozespale.


***
Dnes byl jeho první den v práci, takže si asi každý umí představit, jak to u nich doma vypadalo. Pobíhal ve spěchu z místa na místo a panikařil. "Košile?" "Vypraná na sušáku v obýváku."
"Pásek do kalhot?" "Třetí šuplík v ložnici." I když věděl, kde půlka věcí je, i tak se ho raději zeptal, aby si byl jistý a nehledal je. "Diář?" "Posledně jsi ho ani nevytahoval z tašky."
"Hodinky?" "Máš je už na ruce. Levá, pokud se nepletu." "Ah pravda." Zasmál se Jimin a zastavil se u zrcadla. Dozapl si bílou košili a sáhl po kravatě. To už k němu ale přišel Hoseok a sám mu jí automaticky vázal.

"Nádech, výdech. Zvládneš to." Povzbudivě se na něj usmál, mrkl a dal mu pusu na špičku nosu. "Nezapomeň si tašku, připrav si ji radši k botníku." Dodal, když se rozešel znovu do kuchyně. "Jdu na to." Uzavřel poslední box, co Jiminovi připravil k obědu a strčil je všechny do látkové tašky. Rozešel se i s jídlem za Jiminem, který už se naštěstí obouval. "Příště si to radši všechno připravíš večer, abys nešel na poslední chvíli jako dneska." Ušklíbl se a do pracovní tašky mu nacpal boxy. "Myslím, že nebudu muset, když mám tebe." Zaculil se Jimin a natáhl se k němu pro krátkou pusu. Poté chytl za kliku, popadl tašku, mávl na Hoseoka a rozešel se.

"Jimine." Zavolal na něj Hoseok. Otočil se a pozvedl obočí. Zapomněl na něco? "Chytej." Upozornil ho a hodil po něm jablko. Jimin se vděčně usmál. "Díky." "Dej na sebe pozor." Jimin přikývl. "Miluji tě." "Já tebe taky."
~~~

Jelikož je to one shot, je to takové...no posuďte sami ^w^
 


Komentáře

1 Hatachi | 28. prosince 2015 v 18:02 | Reagovat

Nebylo to špatné. Četla jsem i horší...
Mě se to líbilo.

2 AWIT•ER | Web | 28. prosince 2015 v 18:55 | Reagovat

Náhodou, mně se to líbilo^^ trochu jsem se bála, že se to s tím Taehyungem ňák nenápadně zvrtne, ale naštěstí ne.. I když já bych se tomu nedivila.. :D

Jinak ten hoseokův song jsem slyšela, je to pecka :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama