..Wait for it!..

RAGE || Nemoc..znovu

5. prosince 2015 v 17:42 | ~ 엘린 | Ellin~ |  Shit I say

Na mém velmi dlouhém seznamu věcí, které nesnáším, se nachází i prachsprostá chřipka, angína a podobné onemocnění, při kterém máte pocit, že Váš nos je kohoutek a jen ležíte v posteli s bolestí hlavy. Tenhle skvostný pocit zažívám dost často. (Ne vůbec nejsem teprve týden zdravá od předchozí nemoci..fuck it) Dalo by se říct, že si mě chřipka označila jako BFF a chodí se mnou ruku v ruce životem, abych nebyla sama.
Velmi její starost a pozornost oceňuji, ale myslím, že už by to stačilo. Promarodila jsem v podstatě půlku svého života. Má imunita je strašlivě slabá. Stačí strávit deset minut v přeplněném mhd s prskajícimi bacilonosiči a BFF mě opět navštíví. Chtěla jsem se prvně vzteknout na již zmíněné bacilonosiče, ale tentokrát jsem onemocněla nejspíše ze 4,5 hodinového čekání v zimě v Praze po kpop koncertě. (Své dojmy napíšu soon)
Určitě to znáte..
Nic se Vám nechce, ležíte celé dny a necháváte se obskakovat. Pokud tedy máte v bytě ta dobrou duši, aby snášela Vaše rozkazy "Dones mi čaj. Podej mi to." Má dobrá duše je maminka. God bless you. Pokaždé mi tvrdí, že nejhodnější jsem právě za nemoci. Ono to obskakování je pravděpodobně jediné pozitivum. A taky to, že nemusíte nic dělat (pokud tedy na všechno kašlete a nepřecházíte chřipku se silnou vůli, že to zvládnete a nic to není).
Vzhledem k tomu, že nám na škole začínají klauzury, (aneb dny, kdy nic neděláme a ke konci týdne plašíme, že nemáme, co odevzdat) budu házet sliny na lavici a nadávat si za to, že jsem se na to přece jen nevykašlala a nezůstala doma se svým kapesníkem, zabalená v peřině.
Až se z chřipky dostanu..bude zhruba 15-16.12... ale hned poté začínají brzy Vánoční prázdniny a hádám, že to bude ideální chvilka na další návštěvu mé kamarádky:) Já si snad už ani nepamatuji jaké je, mít prázdniny bez nemoci.
Dost už výkeců o hnusné chřipce. Doufám, že budete ještě dlouho zdraví a má BFF se Vám vyhne.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama