..Wait for it!..

Your Choice | 2. kapitola

19. února 2016 v 17:17 | ~ 엘린 | Ellin~ |  Your Choice

|| Normal life | Slash | Kapitolovka - 2. | Toppdogg | Kidoh/Hansol | 972 slov ||
~~~
Pozn.// Sice jsem právě oznámila hiatus, který se protáhne na zhruba 2-3 týdny, ale když už mám připravený druhý díl, tak ho sem rovnou hodím! Enjoy~ c:
~~~


Hansol zrovna likvidoval kousky pizzy s Hojoonem a Bjooem v rohu tanečního studia, než přijde někdo další ze skupiny, nebo nedej bože rovnou manažer, aby je pokáral, že nemají tolik jíst. Popravdě zase tolik nejedli, takže občas si zkrátka řekli, že budou stávkovat a sami si něco tučného objednají na protest. A kupodivu je nikdo zatím nechytil. Ještě tu s nimi bývá Xero, ale ten teďka někde lítá a pokud se dozví, že měli zrovna jeho oblíbenou, pravděpodobně se jim bude snažit vyškrábat oči.

Hansol se natáhl po mikině, když uslyšel tón příchozí zprávy a v druhé ruce stále držel nedojedený kousek. Přečetl si zprávu a rychle do sebe kousek nasoukal, takže měl tváře jako křeček. "Půjdu za Kidohem, rovnou vyhodím tu krabici, aby na ní nikdo nepřišel." Zamumlal tak rychle, že tomu skoro stačili porozumět a natáhli se po posledních kouscích, než by je Hansol vzal sebou.

Vzal si taxíka, nadiktoval adresu ze zprávy a vyrazil za ním. Moc dlouho tam nebude moct zůstat, leda by si nikdo nevšiml, že je pryč. Zaplatil za taxíka a zazvonil. Popravdě mu chtěl ještě jednou poděkovat, že ho u sebe před týdnem nechal přespat, takže se zrovna hodilo, že napsal. Obdařil ho úsměvem a lehkým objetím, když otevřel dveře a následně se cpal dovnitř. Bylo to poprvé, co tu byl. Opravdu nepočítá to opilecké přespání, protože sotva se vzpamatoval, pelášil pryč.

Sice si řekl, že tu vydrží maximálně půlhodiny a půjde, ale zatím mu nikdo ze členů nepsal, takže asi se ještě nezjistilo, že zmizel. Nechal se tedy ukecat na film a sedl si s Kidohem na sedačku. Dohodli se na filmu, který ani jeden z nich neviděl. Po celou dobu Kidoh tiskl mladšího k sobě skrz přehozenou ruku kolem jeho ramen a občas na něm nechal pohled. Nezavolal ho sem jen tak. "Hansole zavři na chvilku oči, něco ti ukážu." Pronesl a čekal, až tak udělá. "Ale teď je to zrovna napínavý! Tak rychle." Mladší zavřel oči, ale měl co dělat, aby je díky zvukovým efektů vycházejícím z televize, znovu neotevřel. Když ale Kidoh viděl, že oči zavřel, přitáhl se bez váhání k němu a zmocnil se jeho rtů. Tentokrát to na alkohol nesvede.

"Yah, co to-" Zamumlal mladší a začal sebou házet, když hyung proti jeho rtům pohnul. Odtáhl se a s vykulenýma očima na něj zíral. Co tohle mělo znamenat? Postavil se a rozhlížel se. "Máš tady skrytou kameru? Domluvil ses s klukama a manažerem?" Stepoval po pokoji a už jen očekával, kdy se sem přiřítí ostatní s obrovským výbuchem smíchu. Starší se ale jen beze slova zvedl a natiskl ho na zeď. Dlaně zapřel vedle jeho hlavy, aby mu zabránil v úniku a podíval se mu do očí. "Chtěl jsem tě prostě políbit, je na tom něco špatného?" Pozvedl obočí, ale jinak se mu mimika ani nehnula. Mladší na něj pouze zaskočeně zíral a ani nevěděl, co odpovědět. Chtěl nejdříve vychrlit, že ne, hned poté zase, že ano a nakonec abecedně vyjmenovat, proč je to vlastně špatné.

"Ty jsi mě také políbil, proč bych to nemohl udělat já." "Cože jsem?" Zakvílel nevěřícně mladší. "To jsem teda neudělal." Namítl se zakoktáním a zavrtěl hlavou. Kidoh se sklonil k jeho uchu, do kterého zašeptal. "Ale ano. A dělal jsi i jinačí věci." Nasucho polkl a začal v mysli pátrat. Tohle bylo nemožné. Nikdy by nic takového neudělal, tak proč mu vykládá, že ano. "Kdy?" Otázal se, aby se ujistil. "V tu neděli, když jsi u mě přespal." Odpověděl bez váhání starší a díval se mu do očí. Vypadalo to, jako by se v jeho zmatenosti vyžíval. "Já...Já se omlouvám." Nic si z toho večera nepamatoval, takže možná, že provedl něco, co by nechtěl. Pomalu tomu uvěřil a začal si to vyčítat, aniž by si přesně pamatoval, co udělal. "Byl jsem děsně opilý a pokud jsem udělal něco...něco, co jsem neměl, tak se omlouvám. Mrzí mě to hyung." Šlo to z něj jak z chlupaté deky.

"To je v pořádku. Políbil jsi mě a já zas tebe. Ale chci to udělat znovu." Řekl Kidoh s odhodláním v očích a opět se k jeho tváři sklonil, jenže mladší sebou trhl a hlavou cukl do strany. Tohle mu nepřišlo správné. Navíc nebyl na stejné pohlaví. Nebo o tom do teď alespoň nepřemýšlel. Myslel si, že když hlavou uhne, vyhne se tak polibku, ale nepočítal s tím, že ho Kidoh zkrátka chytne za bradu a jeho hlavu natočí zpátky. Semkl víčka pevně k sobě a zaťal dlaň do pěsti, když ho začal líbat. Nevypadalo to, že by se chystal odtáhnout. Právě naopak. Natiskl se na něj více tělem a dlaní se tlačil pod jeho tričko. To donutilo Hansola překvapeně vydechnout, čehož také využil a jazykem se vydal na průzkum v jeho ústech.
Až po pár vteřinách, jenž se mladšímu zdály jako věčnost, se odtáhl. "Hyung...už půjdu." Namítl Hansol, ale jeho slova jako by prošla jedním uchem tam a druhým hned ven.

"Vlastně. Říkal jsi, že bychom se spolu měli vyspat. Dokonce jsi se sám svlíkal." Hansol zůstal opět v šoku, pouze s pootevřenými rty zíral a snažil se to vstřebat. Nehodil mu někdo do pití drogu? Protože jestli byl schopný něco takového vypustit z úst, musel být zdrogovaný. "Já to neudělal. Nemyslel jsem si, že je to dobrá volba. Ale teď to chci udělat." Vzpřímil se, chytil Hansola za zápěstí a byl odhodlaný dostat, co chce. "H-Hyung zvoní mi telefon!" Vytrhl se mu mladší s námahou a rozeběhl se k bundě, aby se podíval na jméno volajícího.

"Ano...už jsem na cestě." Zamáčkl hovor a rychle na sebe bral bundu. "Hyung, ještě se uvidíme." Hodně rychle se otočil na patě a zmizel ze dveří, protože měl pocit, že by ho jinak nepustil. Slíbil Bjoovi, že přijde brzy do dormu, aby z toho nebyl problém, ale místo taxíku šel pěšky. Musel si pročistit hlavu. Co se to vlastně stalo?

~~
 


Komentáře

1 AWIT•ER | Web | 20. února 2016 v 18:07 | Reagovat

Pfffff už chápu co jsi myslela na začátku tím, že nám nechceš znechutit Kidoha :DD Jako.. ok :D Celkem chudák Hansol.. I když podle mě se jentak vojet nenechá, uvidíme :D

2 Hatachi | Web | 22. března 2016 v 20:42 | Reagovat

No nevim...možná tomu neuteče a Kidoh si vezme to, co chce.
Ale třeba se v Hansolovi pletu a on je silnější, než se zdá.
Uvidíme, co bude dál. Těšim se na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama