..Wait for it!..

Červenec 2016

Busybusy

30. července 2016 v 19:06 | ~ 엘린 | Ellin~ |  Shit I say

Uh. Už bylo na čase, co?
Otázka za Bludišťáka. Kdo je busy? ...Meee.

Kdo udělal autoškolu a čeká na řidičák, než ho dostane do ruky? Again me! Abych nejdříve zase prachsprostě omluvila svou neaktivitu, vylíčím Vám své dojmy. Jsem si jistá, že spousta z vás už autoškolou prošla a jiní se naopak teprve chystají. A třeba je tu i hromada, co řidičák nechce, nebo má ještě dostatek času, blahblah. Ať už je to jakkoliv, podíváme se na to!

Já osobně jsem měla velký strach, jízdy mi ze začátku absolutně nešly a když už jsem se do toho dostávala, dělala jsem primitivní chyby. Jako například zbytečně brzo jsem zabrzdila, zbytečně víckrát řadila, zapomněla blinkr a takové.
Když už jsem si začala být jistá ovládáním vozidla, tak vypukla panika z testů. Zkouška se blížila stejnou rychlostí jakou se šíří Ebola. Já se zkrátka nedokážu učit pořádně, já se učím až na poslední chvíli a to u toho prosedím třeba dvě hodiny, abych to dostala do hlavy, ale jinak se k tomu nedokopu. /Btw. e-testy jsou dobrá věc. Nepodceňujte přípravu a alespoň hodinu tomu tři dny jako já věnujte/

Den D.
Čekali jsme půl hodiny, než nám připravil komisař protokoly. Posadili se za počítače, zadali číslo protokolu a pustili se do testu. Naštěstí jsem toho měla v hlavě dost, protože jsem šla spát pravděpodobně kolem 2-3 hodin ráno a dělala si ty testy. Musím přiznat, že jsem měla easy otázky. Tomu se říká zkrátka štěstí. Poslední otázka, chvilka pravdy.
Pokud kliknete na vyhodnocení testu a během cca 5ti vteřin uslyšíte reakci tiskárny, máte test v kapse. Pokud neuslyšíte nic, upřímnou soustrast. Hrozivě jsem se bála, že kliknu a uslyším leda tak praskat mou lebku, protože se mozek prodere ven, aby mi za mou blbost mohl namlátit. Klik. Beep beep.
"Kdo chce jet první?" Ticho. Neopovážila jsem se zvednout ruku. Bude lepší jet první? Poslední? Druhá? Věděla jsem akorát, že jsem nejvíce vystrašená ze všech.

"Tak pojedeš první ty, když jsi nejvíce nervózní." Můj osud byl zpečetěn. Necukala jsem se, nakonec jsem uznala za vhodné, že vpadnout do toho bez dalšího stresování bude nejlepší. Věděla jsem, že dělám chyby a sebemenší chyba mě může zabít. Ne doslova, protože tak špatně zase neřídím, ale zabilo by mě zkoušku opakovat.
Cesta probíhala naštěstí klidně. Komisař se s instruktorem vybavoval, což mě uklidňovalo, protože sedět tam o tichu by bylo nervy drásající a instruktor to moc dobře věděl. Big like pro něj, nikdy jsem s ním neměla problém a naopak jsme si za jízdy vždycky povídali, vtipkovali. Slyšela jsem nejrůznější storky, jak komisaři vybírají cestu dle svých potřeb. I já jsem odbočovala kamsi, aby se mohl podívat, zda někdo z jeho známých stále trčí na stavbě.
"Zatoč doprava." "Kde?" "Tady." Ok, zatočila jsem rovnou, jelikož jsem přehlédla zatáčku schovanou za štěrkem. Proč to vzít po zatáčce, když to můžu vzít přes štěrk že...yaay. Tomu se smál, uf.

Známí nikde, otočila jsem to nazpátek, vraceli jsme se. Ale to nebyl konečný trip. Ještě mě bral k obchoďáku, myslím že to byla Penny. Zpomalila jsem při vjezdu na parkoviště. "Zatoč k Penny a zaparkuj." Sotva jsem vjela na parkoviště, viděla jsem napravo volné místo. Tak ale proč ho nevyužít? Brzda, spojka, otočení volantem, šup tam s autem. Zaparkováno. Netrvalo to ani minutu po příjezdu na parkoviště.
Poté už jsem za sebou slyšela pouze komisaře, jak se vybavuje s někým na drátě. "To se mi ještě nestalo, aby mi to někdo zaparkoval hned na prvním volným místě. Všichni jezdí ke vchodu."
To se dá brát jedině jako lichotka! Však proč najíždět mezi hromadu lidí ke vchodu, kde bych se musela rozhlížet a hledat místa k zaparkování, když jedno mám před sebou a stačí to akorát pohotově vytočit?

Když nad tím zpětně přemýšlím, kdybych to nevytočila dobře a ťukla to auto vedle, měla bych po prdeli. Ale pf! V tu chvíli to byl ten nejlehší způsob a měla jsem sebevědomí. Navíc to nebylo tak těžké. Popravdě mi instruktor na jízdách a zkušebních parkováních vždycky říkával. "Lepší je vytáčet to kolem auta, ať se trefíš."

Jeli jsme zpátky, hip hip hurá, poslední cesta. Zaparkovala jsem, vyřadila, zajistila a už jen čekala na verdikt. A co? Prošla jseem~ Ale přiznávám, že jsem se klepala ještě deset minut poté, co jsem z auta vylezla. Před obědem jsem si dala skleničku červenýho a nechala se odvést domů.

Co Vy a autoškola?
Zároveň mě ale čeká ještě hromada přezkoušení v sprnu, jelikož guess what. Ano, nemám tak úplně dozavřené vysvědčení ehmehm. Takže přináším další neradostné zprávy o tom, jak nejvíce času budu mít až v září. Většina lidí je stejně ale přes prázdniny busy, jezdí na dovolené a nebo dopadli stejně jako já, tudíž to nebude tak velký problém.

Nemyslela jsem si, že tohle někdy prohlásím, ale bohužel. Mám rozepsané dvě povídky, že? Your Choice & Chůva. Nechtěla jsem, ale musím. Tímto uzavírám povídku Your Choice a pravděpodobně zůstane closed už napořád. Pokud by mi teda nešiblo a nedokopala bych se k dokončení. Mrzí mě to, ale je to zkrátka moc velký šálek kávy na mě. Nedokážu ohnout prsty a napsat rape story. Je také dost možné, že pokud už se rozhodnu ji dokončit, nebude tady, ale na mém wattpad účtě. To je ale hodně do budoucna, nechci nic slibovat, takže teď zakecám, že nějaký účet vůbec mám. Ehehm.

K Chůvě se vrátím, tu dokončím, pomalu ji ale začnu zkracovat, už ji nebudu protahovat, jak jsem původně zamýšlela. Rýsuje se mi totiž další povídka, která by mohla některé nadchnout. What about wushu fighter Tao and mafia stuff hm?
Pokud se najde vůbec někdo, kdo by byl touhle informací zklamaný, hážu na konec článku alespoň cover, který se tu u povídky neobjevil. Ale měl.
To by bylo vše, doufám, že si užíváte prázdniny. Sypte na mě Vaše zážitky. Uvidíme se doufám brzy, pokud ne, tak až v září. Jestli nic nepřidám do září, komentáře ale určitě zanechám~ Jako duch jsem, bububu.

Bye bye~