..Wait for it!..

Srpen 2017

Tichý hluk.

24. srpna 2017 v 18:40 | ~ 엘린 | Ellin~ |  Shit I say

Sedím v prázdném pokoji a zírám do zdi. Ztrácím víru, ztrácím sebe. Nikdo a nic na mě nečeká.
Sahám po krabičce. Odklopím víčko a vysypou se mi do dlaně prášky. Budík na telefonu prolomí ticho a já vím, co musím udělat. Vymáčknu prášek z obalu a polykám ho. Když budík utichne, svalím se na postel a znovu zírám do prázdné zdi.

Neslyším nic a zároveň slyším mnoho. Nedokážu se zbavit vnitřních hlasů, myšlenek. Našeptávají mi hrůzné věci.
Jsi sama, říkají. Nikdo tě nepotřebuje, říkají. Proč to neukončíš, říkají.

~~~

Páni, to znělo dost depresivně, co? Také, že mělo. V poslední době mám dost děsivé myšlenky a projevuje se to na mém psaní. Proč se nepodělit? Rok uběhl a já ani nemrkla. Schovávala jsem se před světem (ne tak docela lol, jsem vcelku sociální.) a neměla absolutně náladu psát sem. Jenže tohle místo... pro mě má nějakou váhu, i když to tak nevypadá podle toho, jak často tady jsem. Hahhaahah- okay. Tak jsme se zasmáli.

Kolikrát jsem přemýšlela s nechutí, že se tohohle blogu vzdám a nechám ho jít. Ale ono to nejde. Ačkoliv sem nic nenapíšu, tak ho mám v hlavě. Ne, přece neopustíš místo, co k tobě přirostlo jako siamské dvojče.

Okay, here we go. Naposledy se zkouším vracet. Alespoň doufám, že naposledy ha. Změníme tohle místo trochu a dáme sem trochu aktivity, protože si to zaslouží. Po roce... no já jsem vůl, to přiznávám.
Nevermind.