..Wait for it!..

Tichý hluk.

24. srpna 2017 v 18:40 | ~ 엘린 | Ellin~ |  Shit I say

Sedím v prázdném pokoji a zírám do zdi. Ztrácím víru, ztrácím sebe. Nikdo a nic na mě nečeká.
Sahám po krabičce. Odklopím víčko a vysypou se mi do dlaně prášky. Budík na telefonu prolomí ticho a já vím, co musím udělat. Vymáčknu prášek z obalu a polykám ho. Když budík utichne, svalím se na postel a znovu zírám do prázdné zdi.

Neslyším nic a zároveň slyším mnoho. Nedokážu se zbavit vnitřních hlasů, myšlenek. Našeptávají mi hrůzné věci.
Jsi sama, říkají. Nikdo tě nepotřebuje, říkají. Proč to neukončíš, říkají.

~~~

Páni, to znělo dost depresivně, co? Také, že mělo. V poslední době mám dost děsivé myšlenky a projevuje se to na mém psaní. Proč se nepodělit? Rok uběhl a já ani nemrkla. Schovávala jsem se před světem (ne tak docela lol, jsem vcelku sociální.) a neměla absolutně náladu psát sem. Jenže tohle místo... pro mě má nějakou váhu, i když to tak nevypadá podle toho, jak často tady jsem. Hahhaahah- okay. Tak jsme se zasmáli.

Kolikrát jsem přemýšlela s nechutí, že se tohohle blogu vzdám a nechám ho jít. Ale ono to nejde. Ačkoliv sem nic nenapíšu, tak ho mám v hlavě. Ne, přece neopustíš místo, co k tobě přirostlo jako siamské dvojče.

Okay, here we go. Naposledy se zkouším vracet. Alespoň doufám, že naposledy ha. Změníme tohle místo trochu a dáme sem trochu aktivity, protože si to zaslouží. Po roce... no já jsem vůl, to přiznávám.
Nevermind.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama