..Wait for it!..

MI | Sbírka

9. září 2017 v 2:47 | ~ 엘린 | Ellin~

MI = Mental Illness

Když už se vracím, tak s plnou parádou!
Tímto bych vám chtěla představit trochu blíže sbírku oneshotů, kterou chystám. Chtěla bych se zaměřit na řadu duševních poruch, se kterými se potýkáme, ale nejsou nám příliš známé. Lidé jsou ohledně tohohle tématu uzavření, alespoň tak se mi to zdá. Nikdo se zřejmě nepředstavuje "Ahoj, já jsem David a trpím depresí, wassup?".
Některým to ani není známé, tak se na tyto problémy pojďme společně podívat. Pokusím se je co nejlépe přiblížit, abyste porozuměli, jak se daný člověk cítí. Ano, vzala jsem si opravdu těžký oříšek! S některými poruchami jsem se setkala a jiné budu muset dostatečně pogooglit, abych byla schopná je sepsat, ale věřím, že něco málo ze sebe vymáčknu.

Nedokážu říct, jak dlouhé oneshoty budou. Je možné, že se některý bude skládat z více částí, jiný bude zase hodně kraťoučký. Každý z nich bude o jiné nemoci a bude v ní figurovat nová tvář. A koho jiného si vzít pod lampičku, než oblíbené BTS, co mi svým Wings přímo nahráli do karet?

Doufám, že se sbírka bude líbit. I když na tohle pravděpodobně není moc lidí zvyklých. Předpokládám, že čtete samé sweet věci, co? Hahah tak toho se teď nedočkáme. Držte si klobouky, bude to hodně depresivní!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama